Wsparcie marketingowe dla IT

Marketing support for IT

Nazywam się Agnieszka Skuza. Moim celem jest dostarczanie zasobów marketingowych dla międzynarodowych firm technologicznych w Polsce.
PR | Eventy | Generowanie leadów | Channel Marketing  | i inne

Usługi

Zamierzasz wejść na polski rynek ze swoją marką lub produktem? Może już tu jesteś, ale potrzebujesz lepszych wyników? Aby zwiększyć sprzedaż, musisz efektywnie się komunikować. 

Wraz z zespołem dostarczam pełny zakres usług marketingowych, od kampanii generowania leadów po organizację eventów i public relations.

Public Relations

Nawiążemy kontakty z lokalną prasą branżową i portalami w imieniu Twojej marki

Eventy

Organizujemy od A do Z szkolenia, warsztaty i konferencje dla firm IT

Strony internetowe

Projektujemy i wykonujemy firmowe strony internetowe oraz landing pages

Generowanie leadów

Prowadzimy kampanie pozyskiwania kontaktów sprzedażowych dla branży IT

E-mail Marketing

Realizujemy kampanie e-mailingowe we współpracy z lokalnymi partnerami medialnymi

Copywriting

Tworzymy specjalistyczne teksty wraz z doświadczonymi copywriterami technicznymi

Lokalizacja

Wykonujemy tłumaczenia materiałów reklamowych i informacyjnych, również technicznych

Channel marketing

Współpracujemy z partnerami przy realizacji kampanii, wspomagamy rekrutację partnerów

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Public Relations

Dbałość o rozpoznawalność i dobry wizerunek marki to ważna sprawa. Nawet jeśli stawiasz na bezpośrednie kontakty z potencjalnymi klientami, obecność w prasie i Internecie zwiększa zaufanie i ułatwia dotarcie do szerszego grona odbiorców oraz nawiązanie współpracy z partnerami handlowymi. Chętnie Cię w tym wyręczymy. Nasze działania z zakresu PR dla firm IT obejmują m.in. kontakty z mediami, przygotowywanie informacji prasowych i monitoring mediów. Cały czas trzymamy rękę na pulsie, wykorzystując każdą nadarzającą się okazję do tego, aby przedstawić Twoją firmę w pozytywnym świetle.

Eventy

Organizacja eventów firmowych to doskonała okazja do przybliżenia idei Twojej firmy potencjalnym klientom i partnerom handlowym. Warto więc z niej skorzystać. Świadczymy pomoc w organizacji eventów i szkoleń dla firm IT w Polsce, poprzez takie działania jak organizacja samego eventu, przygotowywanie materiałów konferencyjnych, tworzenie i obsługę strony internetowej wydarzenia, prowadzenie kampanii e-mailingowej czy obsługę procesu zapraszania i rejestracji uczestników. Z naszą pomocą organizacja eventów i szkoleń IT może być prostsza niż myślisz.

Strony internetowe

Marketing IT, tak jak w przypadku innych firm, zaczyna się w sieci. Jeśli więc brakuje Ci zasobów na stworzenie lokalnej strony internetowej, nie chcesz tracić na to czasu lub wolisz powierzyć to zadanie lokalnym specjalistom od marketingu IT, którzy zrobią to profesjonalnie i z większą korzyścią dla Twojej firmy - jesteśmy do usług. Tworzymy firmowe strony internetowe i landing pages dla eventów lub kampanii lead generation. Chętnie zajmiemy się również e-mail marketingiem, social mediami i szeroko pojętą reklamą w internecie.

E-mail Marketing

Utrzymywanie stałego kontaktu z klientami i partnerami biznesowymi to ważny element każdej strategii marketingowej. Nie da się jednak ukryć, że pochłania on jednak dużo czasu i wymaga szeregu umiejętności. Jesteśmy w stanie wziąć na siebie sprawy związane z e-mail marketingiem Twojej firmy. Pomagamy m.in. w prowadzeniu kampanii rekrutacyjnych partnerów handlowych, tworzeniu promocji i programów lojalnościowych, bieżącej obsłudze kanałów komunikacji marketingowej oraz e-mailingu związanym z organizowanymi szkoleniami i konferencjami. Współpracujemy z renomowanymi polskimi wydawnictwami branżowymi, które dysponują profilowanymi bazami odbiorców w branży IT.

Social Media

Trudno aktualnie istnieć na rynku bez obecności w mediach społecznościowych. Social Media to jeden z głównych kanałów zapewniających dotarcie i interakcję z odbiorcami - społecznością Twojej marki. Mogą być również źródłem pozyskiwania leadów sprzedażowych. Poprowadzimy profil Twojej firmy na Facebooku, Instagramie, LinkedIn. Przygotujemy posty i grafiki, zorganizujemy konkursy, poszerzymy i zaangażujemy Twoją społeczność. Jeśli będzie taka potrzeba zorganizujemy kampanie reklamowe w mediach społecznościowych.

Materiały reklamowe

Materiały reklamowe firmy IT to nie tylko nośnik informacji o jej produktach i usługach, ale także reklama w użytkowym wydaniu. Chętnie zadbamy o przygotowanie materiałów promocyjnych dla Twojej firmy, takich jak gadżety reklamowe, ulotki, katalogi, broszury, ale także plakaty czy systemy wystawiennicze. Zaprojektujemy oraz zadbamy o realizację wszelkich materiałów reklamowych, które będziesz mógł podarować swoim klientom, partnerom biznesowym czy uczestnikom konferencji bądź szkoleń organizowanych przez Twoją firmę.

Projektowanie graficzne

Niektóre marki są rozpoznawalne już na pierwszy rzut oka. Charakterystyczne logo, symbole czy kolory nie tylko zapadają w pamięć, ale firmy, które się nimi posługują, uchodzą za profesjonalne i godne zaufania. Jeśli chciałbyś, aby Twoja firma IT była tak postrzegana, z przyjemnością zadbamy o graficzną stronę Twojej marki. Nie tylko stworzymy projekty graficzne, które pomogą wyróżnić Ci się wśród konkurencji, ale dopilnujemy również całego procesu ich realizacji. Twoja rola może ograniczyć się jedynie do akceptacji projektu graficznego.

Copywriting

Stworzenie dobrych tekstów sprzedażowych czy prowadzenie bloga to również ważny element marketingu IT. Możesz powierzyć go naszym specjalistom, którzy przygotują wartościowe treści, tłumaczące zawiłości IT w języku przystępnym dla przeciętnego odbiorcy. Dbamy także o to, aby tworzony content był zgodny z zasadami SEO, a dzięki temu wyżej pozycjonował Twoją firmę zarówno w wynikach wyszukiwania, jak i wśród konkurencji. Oprócz copywritingu, oferujemy również usługę tłumaczenia materiałów marketingowych, tłumaczenia techniczne oraz tłumaczenia prezentacji i materiałów video.

Korzyści

Nasza skuteczność we wspieraniu marketingowym firm IT to zasługa kilkunastoletniego doświadczenia w tej branży oraz doskonałej znajomości rynku IT.
Zaufało nam wiele polskich i międzynarodowych firm informatycznych. W ramach współpracy B2B, z przyjemnością pomożemy także Twojej firmie planować i wdrażać działania marketingowe w Polsce i za granicą, pełniąc wraz z zaufanym zespołem funkcję zewnętrznego działu marketingu lub stanowiąc istotne wsparcie marketingowe w pojedynczych projektach. 

Współpracujemy z gronem zaufanych specjalistów – tłumaczy, copywrterów, programistów, projektantów, oraz dostawców materiałów reklamowych, aby dostarczyć naszym klientom usługi na najwyższym poziomie.

Jeśli potrzebujesz specjalistów z zakresu reklamy i PR dla firm IT, a nie chcesz zwiększać zatrudnienia w swojej firmie, pamiętaj, że w każdej chwili możesz liczyć na naszą pomoc. Dzięki nastawieniu na maksymalną elastyczność, wiele spraw udaje nam się załatwić nawet tego samego dnia i przy formalnościach ograniczonych do minimum.

Napisz do nas

Blog

Dlaczego firma IT potrzebuje agencji PR w Polsce

Znaczna dywersyfikacja rynku IT powoduje, że firmom trudno jest dotrzeć z przekazem do potencjalnych klientów. Nawet wysoka innowacyjność i jakość oferowanego sprzętu, oprogramowania czy usług, nie wystarczy, aby zaistnieć w świadomości bez odpowiedniego wsparcia marketingowego, popartego działaniami public relations. Chcąc wypromować własne rozwiązania, warto skorzystać z usług sprawdzonej agencji PR, działającej na danym rynku. Zdobyte […]

Czytaj dalej
Dlaczego firma IT potrzebuje agencji marketingowej w Polsce?

Polski rynek IT ma już za sobą fazę dwucyfrowych wzrostów, wciąż jednak nie osiągnął pełnej dojrzałości. Według IDC oznaką dojrzałości rynku jest proporcjonalny udział sprzedaży sprzętu, oprogramowania i usług. W Polsce w 2019 roku aż 51% obrotów przypadło na sprzęt, 32% zajęły usługi, zaś oprogramowanie miało tylko 17%. Wielkość całego tynku ITC w Polsce szacuje […]

Czytaj dalej

Opinie

Co mówią nasi klienci o współpracy z nami

Klienci

Naszymi klientami są lokalne i międzynarodowe firmy IT - producenci, dostawcy usług, dystrybutorzy i integratorzy systemów.

Sprawdź naszą ofertę i portfolio stron internetowych:

logo Finepages
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Potrzebujesz więcej informacji?

Wypełnij formularz lub napisz bezpośrednio do mnie: [email protected].  Wolisz porozmawiać? Zadzwoń: +48 690 001 951.
logo Bitubi[email protected]
(+48) 690-001-951
ul. Złocieniowa 40/5, 30-798 Kraków, Poland
Visit our FacebookVisit our InstagramVisit our LinkedIn
Kontakt
finepages
Copyright © 2017 – 2024 BITUBI | All Rights Reserved
chevron-leftchevron-rightenvelopeuserskeyboardlaptop-phoneearthbullhornmiccross-circlefunnel linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram